Kdy je pro mě správná doba vrátit se do práce?

19.08.2020

"Kdy je pro mě správná doba vrátit se do práce? Jak budu zvládat práci i rodinu? A najdu ještě čas pro sebe a pro partnera?"

I tyto témata řešily úžasné ženy - matky tento týden na semináři "Po dětech do práce". Dámy, děkuji za Vaší odvahu. Velká inspirace pro nás všechny.
A pro zájemce je ještě jeden termín 24. září od 17:00.

Hodnocení semináře od účastnice Veroniky Černé, prorektorky pro studium na vysoké škole:

"U Moniky jsem navštívila seminář, který byl určen pro ženy-maminky, které se rozhodují, jestli a kdy udělat ten velký krok, a tedy návrat do práce. Mě osobně se již toto téma tolik netýká, protože jsem v pracovním nasazení již pár měsíců. I tak mi seminář dal mnoho. Měla jsem možnost se skutečně zastavit a přemýšlet, a že to někdy i "bolelo" J, protože Monika nabídla každé z nás vnořit se do sebe a odpovídat si na otázky, které se občas bojíme položit. Mně osobně tedy seminář připoměl, že jsem matka, manželka, kolegyně, přítelkyně, dcera ..... těch rolí je tak mnoho, že u toho občas zapomínám, kdo vlastně jsem a co chci, protože na to již není čas. Definovala jsem si, co chci v blízké budoucnosti změnit a na čem chci začít pracovat. Seminář doporučuji všem, kteří si kladou otázky, na které hledají odpovědi, ale i těm, kteří mají jenom vnitřní pocit, že není všechno podle představ. Monika je profesionálka a celý seminář byl smysluplně veden dle jeho cíle."